Loading

Blog Yazıları

Kilitlenmeyi Önleyen Frenlerde Sorun Giderme

Nehrin üstünden ve ormanlardan geçen otomobiller, otomobillerin yanmasına neden olan lastikler, arkadan çekişli ve sıradan frenlere çarptığında daha tehlikeliydi.

Continue Reading

Arabalar Hakkında Çok Bilmiyorsanız Sorunları Nasıl Teşhis Edersiniz

Arabanızda bir şeyler ters giderse ve araba tamiri hakkında pek bir şey bilmiyorsanız, dükkana gidip neyin yanlış olduğunu bulma zamanı gelmiştir. Bununla birlikte, birçok insan, sökülmek konusunda anlaşılır bir şekilde endişelenmektedir – mekanik, bir müşterinin otomobiller hakkında bir şey bilmediğini tespit etmekte oldukça iyidir. Bundan kaçınmak için, arabanızda neler olup bittiğinin olasılıklarını daraltmak iyi bir fikirdir.

Kontrol panelinizdeki uyarı lambaları en belirgin başlangıç ​​noktasıdır. Yine de en yaygın olan Check Engine ışığı, ciddiyetle geniş çapta değişen sorunları kapsayabileceği için tamamen kafa karıştırıcı olabilir. Motor sıcaklığı lambası, lastik basıncı lambası veya yağ lambası gibi diğerleri deşifre etmek daha kolaydır. Neyin aydınlandığına bakılmaksızın, asla görmezden gelin. Teşhis ve onarımın geciktirilmesi, yolun aşağısında daha büyük problemlere yol açabilir.

ABS Çoğu Araçta Standart Donanım Haline Geldi

Bu işlem, araç duruncaya veya ayağınızı fren pedalından çekene kadar saniyede defalarca tekrarlanır. ABS bilgisayarı, kontağı her çevirdiğinizde açılışta kendi kendine test yapar.

Continue Reading

Arabamın Isıtıcısının Nesi Yanlış?

Soğuk günler yolda, aracınızın ısıtıcısının ihtiyaç duyduğunuz tüm sıcak havayı dışarı attığından emin olmanın zamanı geldi. İşte yapılacaklar …


Devamı gelecek

 

Archives

Aralık 2023
P S Ç P C C P
« Nis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategoriler

Popular Posts

Arabalar Hakkında Çok Bilmiyorsanız Sorunları Nasıl Teşhis Edersiniz

ABS Çoğu Araçta Standart Donanım Haline Geldi