Loading

Hakkımızda

Kale Oto | Motorlu Araçlar Yedek Parça
Bakım ve Onarım Servisi 

Kale Otomotiv 1986 yılında  kurulan ve bu alanda satış öncesi ve  sonrası yenilikci hizmet anlayışını hedefleyen , başarı grafiğini kalite, güven ve kurumsallaşma temel direkleri üzerinde sürekli yükselterek büyümektedir.

Otomotiv sektörünün seçkin markalarını  en başarılı Servis örgütünü oluşturan Kale Otomotiv, satış ve satış sonrası hizmette de dünya standartlarında kalite düzeyini temsil etmektedir.

Sağlam ancak yenilikçi stratejiler geliştirerek, tüm ticari faaliyetlerinde en üst düzey müşteri mutluluğunu yakalamayı hedef edinen Kale Otomotiv, tüm müşterilerine uzun vadeli fayda sunmayı varoluşunun gereği olarak benimser.

Kale Otomotiv, çalışmalarının her aşamasında müşteri odaklı bir yaklaşım uygulayarak, her biri kendi konusunda deneyimli ve üst düzey eğitime sahip  çalışanları ile gelecek hedeflerini sürekli geliştirmektedir.

Ercan VERGİLİ  ile Tanışın

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başaramızdır…

ERCAN VERGİLİ
Yönetici
Tecrübeli, Güvenilir
SERHAT İNCE
Muhasebeci
Hızlı, Pratik

Kale Ota Tamir Servisi, periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parça hizmeti yanında 7/24 acil servisi ile hizmet veren alanında söz sahibi yapısı ile kullanıcılara dört mevsim özel bakım desteği sağlıyor.

Bizim Takım

Kale Oto Servis ve Bakım Uzmanlarımız ile Tanışın

Ekibimiz birçok farklı tipte araçta uzmandır ve bayi meslektaşlarına göre daha geniş bir araç yelpazesinde çalıştıklarından, genel uzmanlıkları da daha fazladır. Pek çok marka ve model üzerinde çalışarak, teknisyenlerimiz zorlu onarımları ve diğer sorunları doğru şekilde teşhis edip zamanında işleri bitirir ve sizleri her zaman memnun ederler. Otomotiv teknolojisi ilerledikçe ekibimiz eğitim ve becerilerini sürekli olarak güncelliyor.

Aracınızla Yardıma mı ihtiyacınız var? Yakınınızdayız…

Araçlarınızda meydana gelecek her türlü kaza ve hasarların tespiti, teşhisi ve yapılması gerekenler konusunda bizleri 7/24 saat araya bilirsiniz..

Tel: 0532-277 11 35

RANDEVU AL BİZE ULAŞIN