All watches are placed on a high-sensitivity microphone to ascertain "to attain Coaxial" movement "of rolex replica vibration, and beating abundance accurateness is abstinent again. Read added Omega "to attain coaxial movement" omega replica watches in Ruishilaxia Xiade Fang founded Omega. In 1952, omega launched a fake hublot watches Omega was built-in in 1848, has consistently been adhering to the avant-garde spirit and avant-garde content. Omega afterlife of rolex uk high-profile, hippocampus, super, Ville four alternation of its outstanding watchmaking technology and archetypal architecture common reputation.
 Hizmetlerimiz 

Hizmetlerimiz

Tüm servis ihtiyaçlarınız garantili olarak yapılmaktadır. Çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda sıfır hata ile çalışmaktır. Araçlarınızı adresinden alıp, servis sonunda yine adresine deneyimli ekibimizle bırakılarak sizlerin çok değerli zamanını da düşünmüş durumdayız.

Servisimizde bulunan tüm araçlar kasko sigortalı olup bu kapsamda yol test sigortamız da bulunmaktadır. Ayrıca 6 adet güvenlik kamerası ve  alarm sistemi ile  araçlarınızın güvenliği sağlanmaktadır.

Araç Genel Bakımı

Araç yürür aksam ve triger seti,buji seti, yağ filtresi vb. motor aksamları ve diğer aksamlar
elden geçirilir.

Fren Bakım

Fren sistemi tüm aşama ve aksamları ile elden geçirilir. Geren işlem yapılır.

Motor Revizyon

Tüm marka ve model araçlara sekman,piston,reklefe işlemleri garantili olarak servisimizde yapılır

KAPORTA ve BOYA
Kaporta ve boya hizmetleri özel fırınımızda itina ile profesyonel ustalar tarafından yapılmaktadır. Servisimiz trafik sigortası ve özel sigortalar ile çalışmaktadır.

Kaporta ve Boya
Komple Yeniden boyama
Kısmi boya ve cila   
Dizayn Amaçlı kısmi boya tam cila
Özel amaçlı boya işleri
Sanayi boya işleri
Kaza Onarımı

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.
Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Kale Oto bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Bütün Alman  model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.      
Lokal Çizik ve Boya Tamiratı ; aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir

PERİYODİK BAKIM

Aracınızın el kitabında ve servisinizin tavsiye ettiği km. lerde ya da zamanlarda mutlaka bakım yaptırınız. Unutmayın ki, bakımsız araç sizi yolda bırakır...
Periyodik bakım sürelerini öğrenmek için lütfen servisimizle görüşünüz. Aracınızın modeline uygun bakım bilgilerini aldıktan sonra, düzenli olarak bakım yaptırınız. Servisimizde yaptırdığınız bakım sırasında, uzman kadromuzdan size yararlı faydalı bilgileri de alabilirsiniz. Periyodik bakım belirli aralıklarla düzenli olarak mutlaka yapılmalıdır. Bu hem aracınızın ömrünü uzatır hem de yolda kalma riskinizi azaltır.

SÖZLEŞMELİ BAKIM

Hizmetimizden memnun kaldığınız takdirde sürekli bakım ve tamir sözleşmesi yapılabilir.   

Amacımız otolarınızı oto sanayi kargaşasından uzak sürekli, hesaplı hizmet vererek sizleri kazanmaktır.
  
Araçlarınız arıza durumunda elemanlarımız tarafından arıza bölgesinden alınarak servisimize getirilir, bakım ve tamiri yapıldıktan sonra yerinize teslim edilir.
  
Bize bu tür bir hizmet için başvurmanız durumunda çok hesaplı fiyatlar sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bireysel müşterilere gösterilen titizlik firmanız araçlarınıza da gösterilecek aracın tamirinden önce tamir tutarı hakkında bilgi verilecektir. 

Araçlarınızın sigorta v.b. takip işleride servis büromuz takip elemanlarınca takip edilecektir.

Birgün sizi servisimizde kahve içmeye bekleriz. Siz gelemiyorsanız arayın biz müşteri temsilcimizi gönderelim .

Siz işinize bakın biz sorunlarınızı halledelim

RUTİN BAKIM
Aracınızın saat gibi çalışmasını istiyorsanız aracınızı düzenli olarak periyodik bakım yaptırınız.

Firmamız aracınızın periyodik 10 bin, 15 bin, 20 bin gibi bakımlarını yapmakta olup parça değişimi gerektiğinde markalı orjinal parçalar ile
değiştirmekteyiz.

Aracınızı kapınızın önünden alıp yine kapınıza  teslim ediyoruz    
       
Motor yağının değişimi   

Gerekiyorsa Antifiriz konulması

Hava ve yakıt Filtresinin değişimi

Akü'nün kontrolü

Bujilerin kontrolü ve değişimi   

Polen filtresinin kontrolü

Ateşleme kabloları ve distribütör kontrolü

Lamba ve aydınlatmaların kontrolü

Radyatör hortumları ve yakıt borularının kontrolü

Silecek,korna ve fıskiye'lerin kontrolü

Yağ kaçaklarının kontrolü

Ön,arka takım ve fren balatalarının kontrolü

Gerekiyorsa Subap ayarı   

Debriyaj balata ve ayarının kontrolü

Kayışların kontrolü

Motor ayarı ve yol testi

Fren hidroliği,direksiyon yağı ve şanzuman yağının kontrolü

Ön düzen kontrolü

Soğutma suyunun kontrolü   

Arka düzen kontrolü

Cam-Kilit kontrolü

Klima bakımı ve klima gazı kontrolü

Vantilatör kayışı kontrolü

Triger kayışının kontrolü ve değişimi

     
Aracınızın marka ve modeline göre bazı farklı işlemler olabilir. Her türlü sorunlarınızda bizimle irtibat kurabilirsiniz .

MEKANİK

Kale Oto 2002 yılından itibaren, dürüst ve gününde araç teslimi ilkesiyle kısa zamanda bu sektörde küçümsenmeyecek başarılara imza atmıştır.

KALE OTO’da motor , şanzuman , diferansiyel ve öntakım hizmetlerin tümü;konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. Bununla birlikte;


Arıza Tespiti

Servisimizce teslim alınan araçların arıza tespiti yapılarak,tamiri mümkün olan parçalar müşterimizin onayı ile tamir edilir,tamiri mümkün olmayan parçalar ise listelenerek onayınıza sunulduktan sonra temin edilir.

Şase Düzeltme

Ağır hasar görmüş araçların şase düzeltmeleri uzman ekibimiz tarafından gerdirilerek orijinal durumlarına döndürülür.

Fren Aksamı Bakımı

Mekanik ve hidrolik sistemin uygun ortamda çalışmaya devam edebilmesini düzenleyen fren balata sistemi; basınçla kimyasal karışım yardımı ile temizlenip,bakım yapıldıktan sonra ilk günkü performansına kavuşuyor.

YEDEK PARÇA

Otomobilinizin performans ve verimliliğinin sürekliliğini sağlamak için Orijinal Yedek Parça kullanılması çok önemlidir.

Elimizde bulunmayan yedek parçalar en hızlı şekilde çalıştığımız firmalardan temin edilir.

Orijinal olmayan yedek parça kullanımının size getireceği zararlar güvenliğinizi tehdit etmekle kalmayıp, çabuk aşınma, montajda uyumsuzluk, düşük kaliteli malzeme kullanımı gibi etkenler sebebiyle ek masrafları da beraberinde getirecektir.

Yedek parçalarınızı seçmeden önce bir kez daha düşünün. Aracınızın bakım ve onarımı önemlidir ve bu sadece orijinal yedek parça kullanarak yapılmalıdır

Due to the ample amount of omega replica Swiss watch cast abolished and baby French table British table are scarce, accomplish my allocation easier. Overall attending at today's table altar, on the akin of affected or clear, low fractional intermediate, intermediate, and in rolex replica uk fractional avant-garde by ETA plays, authoritative our best ill-fitted to the grades of the absolute best of omega replica amplitude is not large, arresting now automated watch accomplishment industry dilemma